Krbové vložky

Provozovna

Provozovna

Provozovna v Bílovci, Opavská 270

Informace

Slevy

Krbové vložky

Oproti krbovým kamnům jsou krbové vložky obezděné a vytvářejí tak zajímavou kombinaci mezi otevřeným klasickým krbem a krbovými kamny. V naší nabídce naleznete krbové vložky bez výměníku klasického vzhledu, moderního vzhledu i atypicky prosklené. Další možností jsou krbové vložky s teplovodním výměníkem, které ohřívají vodu do okruhu centrálního...

Oproti krbovým kamnům jsou krbové vložky obezděné a vytvářejí tak zajímavou kombinaci mezi otevřeným klasickým krbem a krbovými kamny. V naší nabídce naleznete krbové vložky bez výměníku klasického vzhledu, moderního vzhledu i atypicky prosklené. Další možností jsou krbové vložky s teplovodním výměníkem, které ohřívají vodu do okruhu centrálního (ústředního) vytápění. Současně vytápějí místnost, ve které je krbová vložka umístěna. Krbová vložka je umístěna do krbové obestavby, které také najdete v naší nabídce.

Zobrazit

Krbové vložky  Počet produktů: 39

Podkategorie

 • Moderní

  Moderní krbové vložky ve Vašem interiéru zaujmou na první pohled. My Vám nabízíme moderní krbové vložky od značky Supra za nízké ceny. Při nákupu Vám pomůže technický výkres s rozměry vložky a další potřebné parametry, které jsou obsaženy u každého z našich produktů. V případě potřeby Vám s výběrem krbové vložky rádi poradíme.

 • Klasické

  Nabízíme Vám kvalitní krbové vložky klasického provedení s možností otočení zadní desky pro změnu motivu. Námi nabízené klasické krbové vložky od značky Supra, dominují vysokou účinností a pomalým spalováním. Jistě Vás potěší, že krbové vložky disponují funkcísamočištění skla, nemusíte tedy nadále kupovat drahé mycí prostředky a věnovat krbové vložce každodenní čištění.

 • Prosklené atypické

  S ohledem na moderní architekturu interiéru jsou k dostání také prosklené krbové vložky. Na výběr je prosklení z čelní strany a prosklení z levého a nebo pravého boku. Krbová vložka může být také prosklená z pravé, levé a čelní strany. Prosklené krbové vložky od značky Supra jsou opatřeny samo čištěním skla, díky kterému se nemusíte obávat častého čištění skleněných ploch.

 • Úsporné (FSU/APS)

  Úsporné nebo-li akumulační krbové vložky se schopností udržet žár až po dobu 10. hodin. Krbová vložka využívá akumulační jádro a delší cestu pro odvod spalin, vyznačuje se také 100% těsností, celoskleněnými dvířky nebo modulem "In Air" pro přívod vzduchu z exteriéru.

 • S výměníkem

  Tyto krbové vložky s výměníkem Vám zabezpečí vytápění obydlí se správným rozdělením tepla, při zachovaní příjemné atmosféry vytápění dřevem v místnosti.

 • S výsuvnými dvířky nahoru

  Maximální těsnost, pohodlí i možnost relaxu otevřeného ohniště Vám nabízí krbové vložky s výsuvnými dvířky, které lze vysunout nahoru nebo u některých typů vložek také do stran. Krbové vložky s výsuvnými dvířky nabízí také systém čisté sklo i sekundární spalování.

 • Příslušenství
Zobrazují se 1 – 39 z 39 položek
Zobrazují se 1 – 39 z 39 položek