Automatické kotle

Provozovna

Provozovna

Provozovna v Bílovci, Opavská 270

Informace

Slevy

Automatické kotle

Zjednodušte si život a ušetřete náklady na vytápění celého domu díky automatickému kotli. Nabízíme Vám automatické kotle na pelety a uhlí od značek Benekov, Viadrus nebo Eko Komfort. Automatické kotle z naší nabídky dokáží na jeden zásobním topit až 6 dnů, při spalování dřevních pelet je nutno vynášet popel cca jednou za 14 dní, při spalování uh...

Zjednodušte si život a ušetřete náklady na vytápění celého domu díky automatickému kotli. Nabízíme Vám automatické kotle na pelety a uhlí od značek Benekov, Viadrus nebo Eko Komfort. Automatické kotle z naší nabídky dokáží na jeden zásobním topit až 6 dnů, při spalování dřevních pelet je nutno vynášet popel cca jednou za 14 dní, při spalování uhlí nutno vynášet popel cca jednou za 6 dnů. S výběrem automatického kotle Vám rádi poradí naší vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit

Automatické kotle Počet produktů: 89

Podkategorie

 • Na PELETY

  Nabízíme Vám špičkové automatické kotle na pelety, které s vysokou účinností při modulovaném řízení provozu umožňují dosáhnout velmi nízké spotřeby paliva. Spotřeba paliva je závislá na kvalitě pelet, nekvalitní pelety mohou spotřebu paliva zvýšit. Průměrná denní spotřeba elektřiny během sezony se může pohybovat okolo 1 kWh na provoz samotného kotle. Automatické kotle z naší nabídky vydrží topit na jeden zásobním až po dobu jednoho týdne v závislosti na velikosti zásobníku.

 • Na UHLÍ

  Nabízíme Vám automatcké kotle na uhlí s velmi jednoduchou a především nenáročnou obsluhou. Palivo je do hořáku dopraveno vylepšeným šnekovým dopravníkem, výdrž paliva v zásobníku je 3-4 dny, při vysokém mrazu je nutno doplňovat uhlí jeden krát za den. Jako náhradní palivo je možno, do některých kotlů z naší nabídky použít také pelety. S výběrem automatického kotle Vám rádi poradí naší vyškolení zaměstnanci.

 • Na DŘEVO

  Nabízíme Vám zplynovací kotel na dřevo. HolzMaster jsou kotle s ocelovým výměníkem a masivním keramickým hořákem pro pyrolyzní spalování dřeva - ÚČINNOST KOTLE 90,7% (max.teplota spalin 140 st.C), EMISNÍ TŘÍDA č.5 dle EN 303-5. Přikládací komora je ve standardu vyložena nerezovými kazetami - které výrazně zvyšují živostnost kotlového tělesa. V případě zkorodování nerezových kazet je lze vyměnit. Kotel na dřevo HolzMaster je standardně vybaven regulátorem EcoMAX200, odtahový ventilátor je řízen na základě teploty spalin a teploty kotlové vody.Velikost přikládací komory umožňuje kotel provozovat na plný výkon cca 5 hodin, interval mezi přikládáním je 10 až 12 hodin (po tomto itervalu kotel vyhasne).

 • Kombinované kotle

  Nabízíme Vám kvalitní kombinované kotle s teplovodním výměníkem, se kterými lze bez přestavby topit dřevem nebo peletkami. Kombinované kotle disponují samozapálením pelet, ale také dřeva což výrazně zvyšuje konfort při topení. Pokud se rozhodnete topit před den dřevem a v noci peletkami, kotel si automatický po vyhoření dřeva dodá pomocí zásobníku pelety a pokračuje v naprogramovaném provozu. Při výběru kombinovaného kotle Vám rádi poradí naší zaměstnanci.

 • Zplyňovací kotle

  Zplyňovací kotel se výrazně liší od běžných kotlů na tuhá paliva a to hlavně díky ekologickému vytápění. Tento systém spalování je navíc maximálně ekonomický a dochází k úspoře paliva až o 40% oproti běžným kotlům na dřevo.

 • Sety pro přestavbu kotlů
 • Příslušenství k...
Zobrazují se 1 – 89 z 89 položek
Zobrazují se 1 – 89 z 89 položek