Krbová kamna s výměníkem

Provozovna

Provozovna

Provozovna v Bílovci, Opavská 270

Informace

Katalog

Slevy

Krbová kamna s výměníkem

Prohlédněte si naší širokou nabídku krbových kamen s teplovodním výměníkem od značek Supra nebo Hass a Shon, ze kterých si jistě vyberete. Rádi Vám nabídneme také peletová krbová kamna s teplovodním výměníkem, které disponují mnoha užitečnými funkcemi od samočistění skla až po funkce samozapálení v nastavený čas a možností časování pro každý den...

Prohlédněte si naší širokou nabídku krbových kamen s teplovodním výměníkem od značek Supra nebo Hass a Shon, ze kterých si jistě vyberete. Rádi Vám nabídneme také peletová krbová kamna s teplovodním výměníkem, které disponují mnoha užitečnými funkcemi od samočistění skla až po funkce samozapálení v nastavený čas a možností časování pro každý den v týdnu tak jako termostat u plynové kotle.

Zobrazit

Krbová kamna s výměníkem Počet produktů: 13

Podkategorie

  • Dřevo, brikety (výměník)

    Díky kvalitnímu spalování, což u některých modelů výrazně podporuje terciární spalování a vysoké účinnosti (běžně přes 80%), dosahují takováto krbová kamna nízkých emisních hodnot. Téměř všechny typy krbových kamen s výměníkem mají vyjímatelný tepelný výměník, který lze dle potřeby jednoduše vyjmout či naopak doplnit.

Zobrazují se 1 – 13 z 13 položek
Zobrazují se 1 – 13 z 13 položek