Montáž automatických kotlů 4. a 5. emisní třídy v rámci dotace

Naše společnost dodává a také provádí montáž automatických kotlů které spadají pod seznam dotovaných kotlů pro rok 2016.

Nabízíme vám kompletní srevis při výměně vašeho strého kotle za nový, který splňuje dnešní nepřísnější normy. V současnsti máte možnost získat nemálé prostředky od státu v rámci "Kotlíkových dotací" vyhlašovaných jednotlivými kraji. Přitom můžete získat zpět podstatnou část celé investice, podle obce a typu kotle v rozmezí 75 - 95%.  Proto vám jednoznačně doporučujeme využít této situace, protože nikdo neví jaké podmínku budou nastavené třeba příští rok. Může dojít ke spřísnění podmínek pro poskytování, nebo také snížení částky pro dotace.

Montujeme kotle osvědčených značek, jako je Kovarson, Lazar, Benekov a Attack.

Rozdíly mezi jednotlivými kotly vám jsou většinou v řídící jednotce ( jednoduchá, nebo take s ekvitermní regulací) , podavčem, nebo systému následného čištění kotle. Proto Vám doporučujeme podrobně se seznámit s jednotlivými kotly a na základě těchro informací a také skutečných potřeb se rozhodnout pro nejlepší variantu. Vzhledem k tomu že vám stát přispěje někdy až 90% na celou investicí, není podle mého názoru důležité zabávat se v první řadě cenou, ale kvalitou a vybavením celé instalace. Je třeba počítát s tím že celou tuto realizace děláte na spoustů let dopředu (15-20let). 

Informace k realizacím

Zde bychom vám chtěli trochu pomoct a také usnadnit výběr a realizaci vašeho projektu.

Kotel si nekupujte samostatně, většinou pak nenajdete firmu, která vám ho namontuje. Je to z více důvodu. Když kotel dodá a namontuje realizační firma, tak ví od koho ho koupila, kde koupí také náhradní díly, kde uplatní případnou reklamaci, kdo provede servis, školení a další.  Záruka na kotel také počíná dnem zprovoznění a předání. 

V rámci vysokých dotací vybírejte kvalitu a ne nízkou cenu. Nechte si vybavit co nejlépe vaši realizaci, kvalitní nizkonákladové čerpadla, ekvitermní regulace- regulace provozi kotle v závislosti na venovní teplotě, vnitřní pokojové termostaty pro komfortnější ovaldání atd. Nyní máte jedinečnou možnost jak si dopřát komfort za minimální peníze.

Hledejte realizační firmu co nejdříve. O kotlíkové dotace je momentálně obrovský zájem, někdy stačí pouze pár dní, nebo týdnů pro vyřerpání celé částky pro rok 2016. Vzhledem k tomu že se také zpřísnily podmínky pro montážní firmy, mnoho firem nesplní tyto podmínky a nebude moct provádět montáže. Čas určený od schválení žádosti do konce realizace se také zkrátil, proto se domnívám že mnoho kotlů se nestihne vůbec namontovat  a zprovoznit do požadovaného termínu ( do 15.9.2016)

Naše společnost vám nabízí kompletní realizaci vč. provedení tzv. mikroopatření, není proto potřeba shánět další firmu na tuto část  realizace. Provádíme také revize komínů, posouzení spalinových cest, návrhy komínů, prodej a montáže komínových systémů, vložkování komínů a další související činnost. Proto Vám nabízíme kompletní montáž kotle na klíč, bez dalších koplikací a shánění subdodavatelů.

Hledejte firmu z Vašeho okolí ( idelální cca do 50 km) je to výhodné jak pro realizační firmu, tak pro majitele kotle. V první fázi je potřebné kotel nastavit a zprovoznit, toto se většinou nepovede na 1 pokus a nastavení se musí ladit ještě několik dnů po spuštění než všehno fungije jak má. Z toho důvodu je lepší mít firmu z tohoto okruhu. Nikdo vám nebude jezdit 150 km nastavovat kotel co druhý den. Od firmy která je vzdálená spoustů kilometrů se můžete dočkat odpovědi že vám kotel zprovoznili, Vás proškolili a zbytek je na vás. Je to potom pouze na ochotě realizační firmy vyjít zákazníkovi vstříc a mít spokojeného zákazníka, nebo se odvolat na dodací podmínky.

Raelizace - montáž kotle kovarson Gekon

Montáž kotlů Bílovec

Kotle Kovarson Bílovec

Montáž automatických kotlů Bílovec